O kwiaciarni

O nas

Kwiaciarnia Silentium jest rodzinną firmą florystyczną założoną w 1986 r początkowo prowadzoną przez właściciela. A od kilkunastu lat zespół prowadzący firmę zasilili inni członkowie rodziny. Między innymi od 3 lat współpracuje z firmą Magdalena Pawłowska Banaszak absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu specjalizująca się w architekturze wnętrz. Dzięki temu rozszerzyliśmy naszą ofertę do aranżacji wnętrz domów, biur, restauracji, sklepów, ogrodów wykonując indywidualne projekty łącznie z nadzorem autorskim (patrz. MAGIA WNĘTRZ).

Nasza kadra

Pracownikami kwiaciarni są doświadczeni floryści w zakresie pielęgnacji roślin, techniki układania bukietów oraz tworzenia skomplikowanych instalacji kwiatowych w przestrzeni. Cały czas rozwijają swój warsztat i wyobrażnię aktywnie uczestnicząc w stażach poza granicami kraju jak i w najważniejszych imprezach i szkoleniach florystycznych. Powstające w naszej kwiaciarni nowe formy na różne okazje to czasami efekt paromiesięcznych prób i eksperymentów z materiałem.

Kwiaciarnia Silentium

Wysoki standard którego oczekują nasi klienci zobowiązuje nas aby wykończenie wnętrza i wyposażenie kwiaciarni było na równie wysokim poziomie . Dlatego też nad aranżacją lokalu stale czuwa projektant wnętrz. Kwiaciarnia jest nie tylko sklepem, ale jednocześnie swoistym rodzajem galerii ze zmieniająca się odpowiednio do sezonu czy okoliczności ekspozycją.